mgr  Michał Golubiewski

    O mnie   Tłumaczenia   Kontakt   Kalkulator     O mnie

Jestem absolwentem filologii ukraińskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Już podczas studiów otrzymywałem zlecenia na tłumaczenia od osób prywatnych oraz firm, ściśle współpracowałem z tłumaczem przysięgłym. Podczas studiów odbyłem półroczne praktyki na Uniwersytecie im. T. Szewczenki w Kijowie.
Po studiach pracowałem w firmie, gdzie zajmowałem się współpracą z firmami z Ukrainy, Rosji i Mołdawii. W chwili obecnej prowadzę biuro turystyczne zajmujące się głównie wyjazdami w te strony, zatrudniając w biurze osoby na co dzień posługujące się językiem rosyjskim i ukraińskim.

Mogą być Państwo pewni, że powierzone mi tłumaczenia na język ukraiński i rosyjski zostaną wykonane profesjonalnie i w ustalonym terminie. Są one każdorazowo poddawane weryfikacji Native Speakera i ta usługa jest wliczona w cenę tłumaczenia.

Chętnie podejmę współpracę z firmami poszukującymi nowych partnerów na terenie Rosji i Ukrainy oraz podejmę się tłumaczenia korespondencji, katalogów oraz stron WWW na wyżej wymienione języki.

NA TŁUMACZENIE KATALOGÓW I STRON WWW BIUR TURYSTYCZNYCH ZNIŻKA 10%

*w podanym przypadku należy w przeciągu 7 dni odesłać wykonane tłumaczenie, postaramy się dokonać satysfakcjonującej korekty, jeśli w dalszym ciągu tłumaczenie nie spełniałoby Państwa oczekiwań zwracamy pieniądze.

O mnie | Tłumaczenia | Kontakt | Kalkulator
Hosting, strony WWW - AGMK.net | design WOW Studio | Usługi informatyczne